Konsultācijas karjeras un personīgās izaugsmes jautājumos: PeRtipo.lv     

 Uz Maiju kalendāru balstītā spēle: 
Visvaldis!                        
   

Astroloģija Zodiaks Liktenis Kosmoss Maiju astroloģija kalendārs Saules sistēmas planētas

Kosmoss, kosmosa alķīmija!
 

Kvadratūra nes sevī gan opozīcijas, gan savienojuma enerģiju. Tā ir ārkārtīgi eksistenciāla. Tas ir Karmas asais stūris, pret kuru cilvēks apdauza sānus tikmēr, kamēr iemācās to apiet vai produktīvi izmantot. Kvadratūrā iesaistīto planētu sfēras apgūt un savstarpēji integrēt ir obligāti. To nav iespējams ignorēt vienkārši tāpēc, ka kvadratūra ir jūtama, kā skabarga aiz ādas. Viena planēta pie mazākās iespējas rausta aiz pleca otru, un cilvēkam nekas cits neatliek, kā piespiest tās būt paklausīgām un konstruktīvām. Tās ir kā spēka pilni mustangi, kurus vajag savaldīt un iejāt. Ja tas izdodas, šo zirgu efektivitāte var būt vienkārši kolosāla. Kvadratūra ir vides pretestība, kas jāpārvar. Kvadratūra ir arods, kas jāapgūst. Kvadratūra ir spēks, kas jāsavalda.

Trins (120) ir iejātu zirgu sajūgs. Trins vienmēr ir mazliet slinks, jo iejāti zirgi zina savu ceļu no galvas un neizrāda īpašu degsmi uz skriešanu. Šeit ir pieredze, bet nav kvadratūras impulsa. Trinā ir harmonija, nosvērtība un stabilitāte. Bet tajā ir arī stagnācijas iedīgļi. Trina planētas negrib nekur skriet un gāzt kalnus, kaut arī spētu to izdarīt. Viņām ir labi tāpat. Lai izmantotu trinu nepieciešama paša cilvēka iniciatīva, jo apkārtējā vide trinā iesaistīto planētu sfērās uz varoņdarbiem neprovocē. Trins ir spēcīgs aspekts (spēcīgāks par kvadratūru), bet pa cik viņš darbojas fona režīmā, cilvēks to it kā nejūt. Varētu teikt, ka trina galos stāv sargeņģeļi, kas nekad neiejaucas cilvēka dzīvē bez īpašas nepieciešamības.

Kvintiļu grupas mažorie aspekti (Kvintilis 72 un Bikvintilis 144) ir vieni no interesantākajiem. Tie neapšaubāmi ir spēcīgāki par sekstili, bet nav tik uzbāzīgi, kā kvadrāts un opozīcija. Kvintiļi ir radošās individualitātes aspekti, tādēļ tajos iesaistītās planētas var zaigot visās varavīksnes krāsās. Kvintiļi, kā pentagrammas (zvaigznes) un pentagona (piecstūra) leņķi nes sevī radošo brīvību. 72 – tā ir radošā kvadratūra. Viena no tajā iesaistītajām planēta kalpo par auglīgu augsni otrai, sev pieņemamā formā izmanto otras aspektā iesaistītās planētas principu. 144 – radošā opozīcija. Šeit nav atklātā opozīcijas pretstata. Aspektā iesaistītās planētas it kā saskaras ar šķautnēm, it kā noslīd viena gar otru. Tās var iezaigoties neparastā gaismā, var izšķilt viena no otras iedvesmas dzirksti. Tā ir radoša tieksme, kas rodas starp diviem bikvintilī iesaistītiem objektiem. Viens no viņiem lai pietuvotos otram integrē sevī pretējā objekta principu. Bikvintilis ar kvintili ļauj sasniegt varu pār apstākļiem. Ne velti palmas figūra (pamats 72 un divas šķautnes 144) ir daudzu ievērojamu valstvīru un izcilu mākslinieku kartēs.

      Kosmoss, visums!
Sekstilis 60 ir aspekts, kas ļauj apzināti ar gribas piepūli integrēt iesaistīto planētu principus. Kvintiļi ir talants, sekstiļi – amats, kuru iespējams iemācīties vai apgūt darba procesā.

Septiļu grupas aspekti 51,43 ; 102,85 ; 154,28 ir „liktens pirksts”. Šeit aspektā iesaistītie objekti var savstarpēji nekā nevibrēt. Šo kombināciju ikdienas plūsmā var pat nemanīt. Bet ja aspekts tomēr ieslēdzas, tas bieži vien izsauc kardinālas izmaiņas dzīves tecējumā. Septiļu grupas aspektu izpausmes formas ir neprognozējumas. Tas var būt viegls piesitiens, neliels akcents. Un tomēr kad tas ir novibrējis, nekas vairs nepaliek pa vecam. Kvintiļu grupas aspekti ieslēdz cilvēka radošo garu. Septiļu grupa ir Dieva radošās izpausmes. Ja cilvēkam ir kaut viens precīzs septiļa aspekts, viņš jau ir ietverts Dieva plānos. Viņš ir kā iesaucamais rekrūtis, kuram jebkurā brīdī var pienākt pavēle no armijas virspavēlnieka. Ja viņš tiek izraudzīts, tad gribi vai negribi nākas ierasties karadarbības zonā. Tas nenozīmē, ka septilis slēpj sevī briesmas vai izpirkšanas maksu par grēkiem. Vienkārši tā īpašnieks ir izraudzīts uzdevumam. Kādam? To norādīs septilī iesaistītās planētas.

Kas attiecas uz nonagoniem 40 ; 80 ; 160 – tie ir filigrānie trini. Tās ir meditācijas šķautnes. Aspekti, kas ļauj saskatīt un baudīt tur, kur norāda konfigurācijā iesaistītās planētas. Tās ir smalkas līnijas, kuras vējš nespēj noliekt un primitīvs cilvēks nespēj pamanīt. Tā ir paradīze zemes virsū, zvaigznes peļķē, dzīvība mākoņos. Tā ir jūtu un uztveres izsmalcinātība. Varētu pat teikt – aspektā iesaistīto planetāro principu aristokrātisms. Tas nav Brāma, kurš rada. Vai Šiva, kurš pārveido. Tas ir Višnu – kurš meditē par pasauli. Vērotājs, kura skatiens piešķir skaistumu jebkuram objektam, kurš nokļūst tā redzeslokā. Planētas nonākot šajā leņķī var vibrēt daudz augstākā toņkārtā par ierasto. Tas nav violets, bet ultraviolets. Tas vairs nav sarkans, tas jau ir infrasarkans. Daudzi astrologi šo aspektu grupu dēvē par karmisko. Un protams sava daļa taisnības tur ir. Tikai cilvēks ar lielu iepriekšējo dzīvju bagāžu spējīgs integrēt planētas nonagona vibrāciju līmenī. Ar rupjo Karmu gan, šiem aspektiem nav nekāda sakara. Atstrādājamās karmas aspekts ir kvadratūra.


Ivo Puriņš – Astrologs Maiju (tolteku) tradīcijāTolteki – Atlantīdas magu garīgie pēcteči, kuru zināšanas, pateicoties Maijiem, ir nonākušas līdz mūsdienām. Maģiskās tradīcijas turpinātāji mūsdienās. Šīs tradīcijas praktiskie aspekti detalizēti aprakstīti Teuna Mareza, Karlosa Kastanedas un viņu sekotāju darbos.