Konsultācijas karjeras un personīgās izaugsmes jautājumos: PeRtipo.lv     

 Uz Maiju kalendāru balstītā spēle: 
Visvaldis!                        
   

Astroloģija Zodiaks Liktenis Kosmoss Maiju astroloģija kalendārs Saules sistēmas planētas

Saules sistēmas planētas!
 

Iekšējās planētas Merkurs un Venēra veido pirmo planētu grupu. Tās ir piesaistītas Saulei un nevar veidot ar to mažorus (labvēlīgus vai nelabvēlīgus) aspektus. Tās var nodēvēt arī par Saules enerģijas primārajiem rezonatoriem. Saules enerģija pirms nonāk līdz Zemei šķērso šo planētu orbītas. Varētu arī teikt, kas tās modificē primāro sistēmas enerģiju. Tās ir ciešā veidā saistītas ar apziņu. Un attiecības starp tām, Sauli un Zemi nosaka jebkuras individualizētas apziņas īpatnības. Merkurs – nervu sistēma, tīrs intelekts. Venēra – hormonālā (vielmaiņas) sistēma, izvēle, patikšana, nosliece. Merkurs uztver visu. Venēra atfiltrē to, ko saglabās atmiņa. Ne velti saka mēs redzam tikai to, ko esam spējīgi saskatīt un dzirdam tikai to, ko gribam dzirdēt. Merkurs fiksē visu bez izšķirības, Venēra akcentē. Kad pēc dziļa miega pamožamies svešā vietā mēs bieži vien uzreiz neaptveram, kur īsti atrodamies. Tā ir sekunde starp Merkura un Veneras ieslēgšanos. Merkurs fiksē bezpersoniskas tapetes, aizkarus, skatu aiz loga..., un tad knikšķis, un mēs aptveram – neesam savās mājās, bet gan laukos pie tantes. Ieslēdzās Venēra un deva savu vērtējumu realitātei. Venēra ir tas faktors, ko Karloss Kastaneda un citi tolteku līnijas magi savos darbos dēvē par pasaules savākšanas punkta fokusu.

             Saules sistēma, Saules sistēmas planētas!
Ārējo planētu grupa sākas ar Marsu. Tas ir Venēras pretpols. Pirmā planēta no Zemes virzienā uz āru. Marss ir enerģija, kas staro no cilvēka. Precīzāk - ķermeņa siltums. Venēra pavēl – Marss iet un dara. Venēra izvēlas objektu – Marss iet un to iekaro. Venēra ir eksestenciālāka, jo atrodas divas reizes tuvāk Zemei nekā Marss. Marsam ir plašāks izpausmes formu diapozons, jo tas atšķirībā no Venēras var veidot ar Sauli mažoros aspektus (jebkuru leņķi, no 0 līdz 180 grādiem). Venēras diapozons ir 0 – 48 grādi. Tapēc vīriešu daiļslidotāji vieninieki ir izteiksmīgāki par sievietēm šajā disciplīnā. Vīrieši ir skatāmāki, atraktīvāki. Sievietei tādai nav jābūt. Viņa pievelk acis jau ar to vien, ka ir sieviete.


Ivo Puriņš – Astrologs Maiju (tolteku) tradīcijāTolteki – Atlantīdas magu garīgie pēcteči, kuru zināšanas, pateicoties Maijiem, ir nonākušas līdz mūsdienām. Maģiskās tradīcijas turpinātāji mūsdienās. Šīs tradīcijas praktiskie aspekti detalizēti aprakstīti Teuna Mareza, Karlosa Kastanedas un viņu sekotāju darbos.