Konsultācijas karjeras un personīgās izaugsmes jautājumos: PeRtipo.lv     

 Uz Maiju kalendāru balstītā spēle: 
Visvaldis!                        
   

Astroloģija Zodiaks Liktenis Kosmoss Maiju astroloģija kalendārs Saules sistēmas planētasLiktenis un cilvēka sūtība!
 

Pirms ienākšanas šajā trīsdimensiju pasaulē mēs visi tiekam iepazīstināti ar savas lomas scenāriju, bet uznākot rampas gaismā to aizmirstam. Mēs piedzimstam ar izdzēstu kosmisko atmiņu, un cenšamies atcerēties patiesību. Atcerēties, ka katrā no mums ir daļiņa no Dieva. Atcerēties, ka neredzamām saitēm esam vienoti ar visu dzīvo šai pasaulē, ka nesam savu daļu atbildības par visu šeit notiekošo.

       Cilvēks Matriksā, Cilvēka liktenis, Maiju kalendārs!
Dzīve ir teātris – tā teica aktrise Džūlija Lamberte pēc S.Moema romāna uzņemtā filmā. Varbūt tā teica Vija Artmane? Pateikta patiesība! Katra atsevišķa dzīve ir luga, teātris, sērija mūžības filmā. Šajā epizodē Vija Artmane bija Džūlija Lamberte. Bet viņa ir bijusi arī Aija, Liene, karaliene Elizabete un daudzas citas. Tāpat kā aktrise ceļo caur lugām un filmām – mēs ceļojam caur dzīvēm. Spēlējam kārtējo teātri un mācamies. Mēs esam aktieri dzīves spēlē, un katram no mums ir savs scenārijs. Mēs esam nosacīti brīvi un varam improvizēt šī scenārija ietvaros. BET, nav ieteicams novirzīties no galvenās līnijas. Diezin vai filmas veidotājiem patiks Hamlets, kurš mēģina iztēlot no sevis kaislīgo Otello. Šāds aktieris tiks ignorēts, vienkārši izslēgts no uzveduma. Dievi novērsīs savu skatu no šā cilvēka un nav vairs no svara kur viņš beigs savu dzīvi – autokatastrofā, slimnīcas palātā vai lūdzot žēlastības dāvanas. Viņa liktenis paliks nerealizēts. Jo to var realizēt tikai filmas ģenerālā scenārija ietvaros. Mūsu sūtība ir maksimāli realizēt to potenciālu, kas mūsos ielikts. To mēs varam paveikt nokļūstot saskaņā ar spēkiem, kas nosaka mūsu dzīvi un nāvi – tonāla kuratoru un benefaktoru. Mūsu liktenis ir atstrādāt karmu, kas ierakstīta astroloģiskajā kartē. BET, iepazīstot sevi – mēs varam iziet ārpus tās ietvariem.

 Savu dzīves lomu vari uzzināt šeit: Horoskopi Maiji!


Ivo Puriņš – Astrologs Maiju (tolteku) tradīcijāTolteki – Atlantīdas magu garīgie pēcteči, kuru zināšanas, pateicoties Maijiem, ir nonākušas līdz mūsdienām. Maģiskās tradīcijas turpinātāji mūsdienās. Šīs tradīcijas praktiskie aspekti detalizēti aprakstīti Teuna Mareza, Karlosa Kastanedas un viņu sekotāju darbos.