Konsultācijas karjeras un personīgās izaugsmes jautājumos: PeRtipo.lv     

 Uz Maiju kalendāru balstītā spēle: 
Visvaldis!                        
   

Astroloģija Zodiaks Liktenis Kosmoss Maiju astroloģija kalendārs Saules sistēmas planētasZodiaks, zodiaka zīmju raksturojums, datumi un tā zīmju ietekme!
 

Mēs dzīvojam uz trešās planētas no Saules un veidojam savu realitāti trīs dimensijās. Zeme ir Zodiaka centrs. Zeme ir planēta, uz kuras mēs dzīvojam un vienlaikus arī atskaites punkts visam, kas ar mums notiek.

Savukārt Zodiaks ap mums veido 12 pašrefleksijas spoguļu sistēmu, caur kuriem mēs vērojam dzīvi un apzināmies savu vietu tajā.


Katrs no šiem spoguļiem atbild par kādu no realitātes aspektiem:

Auns - primārā es(EGO) spogulis (21. marts - 19. aprīlis);
Vērsis - eksistenciālo vērtību spogulis (20. aprīlis - 20. maijs);
Dvīņi - kontaktu un kustības spogulis (21. maijs - 20. jūnijs);
Vēzis – mājvietas spogulis (21. jūnijs - 22. jūlijs);
Lauva - radošās spēles spogulis (23. jūlijs  - 22. augusts);
Jaunava – pienākuma spogulis (23. augusts - 22. septembris);
Svari – partnerattiecību spogulis (23. septembris - 22. oktobris);
Skorpions – transformāciju spogulis (23. oktobris - 21. novembris);
Strēlnieks – ideāla spogulis (22. novembris - 21. decembris);
Mežāzis – statusa spogulis (21. decembris - 19. janvāris);
Ūdensvīrs – egregoru spogulis (20. janvāris - 18. februāris);
Zivis – sapņu spogulis (19. februāris - 20. marts).


Ja kādā no šiem spoguļiem (zodiaka zīmē) „trāpa” planēta, tā veido akcentācijas punktu un izkropļo spoguļa virsmu. Jo spēcīgāk planēta aspektēta, jo dziļāk iespiežas spogulī. Rezultātā spoguļa virsma deformējas un maina objektīvo realitāti. Tieši neakcentētās zodiaka zīmes ir taisnie spoguļi, - tie realitātes aspekti, kurus indivīds uztver bez subjektīviem izkropļojumiem. Diemžēl cilvēka uzmanība piesaistās tieši pie planētu akcentētajiem spoguļiem, jo tie iedarbojas gluži kā magnēts. Rezultātā – indivīds uztver un realitāti tulko subjektīvi. Patiesībā cilvēka uzdevums ir, harmonizējot tonālu, maksimāli iztaisnot savus pašrefleksijas spoguļus.

Ar laiku viņš iegūtu apjausmu, kuru planētu izvietojums zodiakā viņu praktiski neietekmē. Tādejādi indivīds var iegūt brīvību no sociālās nosacītības un spēju „redzēt”.

Ja vēlamies apzināt mūsu Makrokosma (Saules sistēma) planētas, lai izprastu to lomu un ietekmi cilvēka enerģētiskā sistēmā notiekošajos procesos, mums jāatceras to izkārtojums Saules sistēmā. Nav tādas horoskopa valdošās planētas. Katrai no tām ir sava loma un funkcijas. Katrai sava īpaša vieta enerģētiskajā sistēmā. Planētas tikai norāda akcentācijas punktus, 12 pašrefleksijas spoguļu (zodiaka) realitātē. Šo planētu izkārtojums un savstarpējās attiecības arī veido karmu jeb sociālās vides nosacītās rakstura īpašības.

Cilvēks ir „piesiets” sava augstākā Es orbītā, tāpat kā Zeme piesieta Saulei. Tāpat, kā Mēness ap Zemi, arī ap cilvēku pastāvīgi riņķo emocijas. Jūtas liek cilvēkam sajust – cik viņš ir dzīvs. Ja salīdzinām: Zodiaks ir cilvēks, bet planētu nospiedumi tajā – viņa karma. Kad neviena planēta vairs neatstāj nospiedumu cilvēka matricē, karma ir atstrādāta. Ja planētu savstarpējie mezgli veido raksturu, tad raksturs ir karma. Ja planētas ataino likteni – dzīves ceļš ir Karma. Bet cilvēka dzīves ceļu nosaka viņa raksturs!

Tātad - astroloģija piedāvā reālu iespēju izprast un kontrolēt savu karmu. Astroloģija ataino karmu, operē ar karmu, izskaidro karmu tiem, kas māk lasīt tās zīmes.
 

Aspekti un karma!
 

Mēs esam uztverošas būtnes, kas apgūst objektīvo realitāti caur 12 universālajiem pašrefleksijas spoguļiem. Planētas ir akcentācijas punkti tajos. Magnēti, kas pievelk mūsu uzmanību konkrētām realitātes šķautnēm, un vienlaicīgi – izkropļo šo šķautņu spoguļus. Tādēļ katram ir sava subjektīvā realitāte. Makrokosms, kā vienojošais faktors aptver viņas visas. Planētu kustība tajā nosaka karmiskos pārbaudījumus, kuri dzīves laikā mums jāatstrādā.

Cilvēka piedzimšanas brīdī uz viena no neskaitāmiem Dzīvības koka zariem parādās jauns pumpurs. Kādi vēji, cikloni un temperatūras svārstības ietekmēs plaukstošo ziedu – ilustrēs planētu tranzīti pret dzimšanas karti. Zieda iekšējo pulksteni, ciklu saskaņā ar kuru pumpurs atverās un vēršās par ziedu – ilustrēs reālā laika straume (TZOLKINS). Kādos apstākļos potenciālais zieds novietots dzimšanas brīdī – norādīs planētu aspekti dzimšanas kartē. Tā arī ir Karma! Ja karma tiek apjausta un atstrādāta pat nelabvēlīgā vidē novietots pumpurs var izplaukt par krāšņu un efektīgu ziedu. Un savukārt, ja cilvēks ar sevi nestrādā nemaz, pat izcili labos apstākļos nolikts pumpurs var palikt pusizplaucis. Pašus interesantākos ziedus cilvēce ievieto savā piemiņas herbārijā. Viņi arī veido Zemes ievērojamo cilvēku galeriju.

Aspekti veido mūsu raksturu, mūsu Karmu. Aspekti parāda, kā savstarpēji sasaistās planetāro slāņu rezonanses punkti mūsu metafiziskajā ķermenī. Tieši aspekti liek mums konkrētās dzīves situācijās reaģēt subjektīvi. Viskarmiskākie aspekti ir savienojums 0, opozīcija 180 un kvadratūra 90. Tos mēs jūtam eksistenciāli. Kad tranzitējošās planētas veido šos aspektus pret kādu jūtīgu kosmogrammas punktu, iespējams notikums, kas atstās pēdas cilvēka liktenī.

Planētas savienojumā darbojas rokrokā. Tas nozīmē, ka divi planetārie slāņi ir savstarpēji sasaistīti un jebkāda kustība vienā no tiem, atbalsojas arī otrā. Savienojums liek uzsvaru uz konkrētu zodiaka sektoru (akcentācijas punkts tajā ir dziļāks, līdz ar to lielāka arī translētā enerģija). Savienojumā iesaistītās planētas var gan pastiprināt, gan pavājināt viena otru. Tās ir, kā 2 vai vairāki cilvēki, kuri tur viens otru pie rokas. Viņu efektivitāti lielā mērā nosaka arī situācija, kurā šie cilvēki ir iesaistīti. Dažreiz savienojums dod papildus spēku. Dažreiz būtu vēlams atlīmēt vienu planētu no otras.

Opozīcija arī rada enerģiju, tikai tā ir mazliet savādāka. Varētu teikt, ka starp divām planētām pastāv maksimāla rezonanse un pievilkšanās spēks, bet vienlaicīgi viņas ir arī pretpoli, kuri nevar salieties vienā veselā. Opozīcija – tas ir izaicinājums. Tā ir iepazīšanās, iemīlēšanās, sadursme. Tā ir cilvēka iekšējā cīņa pašam ar sevi. Ja viens planetārais slānis ieņem plusa pozīciju, otrs tieksies nostāties mīnusā. Tas ir kā gaisma un ēna. Planētas opozīcijā jācenšas maksimāli integrēt, tad tā būs ļoti produktīva enerģija. Tad šūpoles pārvērtīsies astrālā ūdens pumpja rokturos un pumpēs enerģiju no apkārtējās vides.


Ivo Puriņš – Astrologs Maiju (tolteku) tradīcijāTolteki – Atlantīdas magu garīgie pēcteči, kuru zināšanas, pateicoties Maijiem, ir nonākušas līdz mūsdienām. Maģiskās tradīcijas turpinātāji mūsdienās. Šīs tradīcijas praktiskie aspekti detalizēti aprakstīti Teuna Mareza, Karlosa Kastanedas un viņu sekotāju darbos.